تبلیغات
وبلاگ آموزشی و بهترین کتاب کامپیوتری تا موفقیت

وبلاگ آموزشی و بهترین کتاب کامپیوتری تا موفقیت

نابود شد کسی که ارزش خود را ندانست. (حضرت علی ع)

در متن زیر خلاصه ای از رازهای موفقیت که حاوی مضامین مثبت اندیشی، تلقین های مثبت، تصورهای مثبت و .. که هر انسانی می تواند با پیروی از آنها زندگی موفق تری داشته باشد.

همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون: قانون جاذبه.

این قانون میگوید: هرچیزی را که وارد زندگیمان میشود را خودمان جذب کرده ایم.تمام چیزهایی را که در ذهنمان می گذرد را خودمان جذب میکنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمیدهد که شما چه چیزی را میخواهید و چه چیزی را نمیخواهید. حتی وقتی به چیزی فکر میکنید یا نگاه میکنید که آن را نمیخواهید و با آن مخالفت میکنید آن را به طرف خودتان جذب میکنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.

هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید ، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب میکنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.

مراقبت از افکار کار سختی به نظر میرسد اما احساساتمان به ما کمک میکند کهت بفهمیم که به چه فکر میکنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث میشود که جهتگیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.

هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب میکنید که باعث میشود بالاتر و بالاتر بروید.

به یک چیز زیبا فکر کنید. به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. وقتی نسبت به چیزی احساس عشق میکنید آن احساس اینقدر بزرگ است که میتواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد.

چرچیل: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش میروید.

زندگی می تواند کاملاً رؤیایی باشد و اینطور خواهد بود اگر شما از این راز استفاده کنید.

جهان هستی مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط میگوید: فرمانبردارم سرورم و همیشه فقط همین حرف را تکرار میکند. پس کافیست که شما فقط آن چیزی را که دوست دارید طلب کنید تا غول چراغ جادو به شما بگوید فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند. پس اگر دانسته یا ندانسته در مورد چیزی که نمیخواهید یا دوست ندارید ، حرف بزنید یا گله و شکایت کنید یا احساس ناراحتی کنید غول چراغ جادو باز هم میگوید:فرمانبردارم سرورم و همان رابرایتان فراهم میکند.

آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن.

آن چیزی را که میخواهید طلب کنید.( اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.) کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید همجهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.

اکثر افراد افکارشان را به عکس العمل نشان دادن به چیزی که وجود دارد صرف میکنند.(اگر به آن چیزی که هست نگاه کنید و حتی اگر آن را نخواهید یا از آن ناراضی باشید)و به آن فکر کنید، قانون جاذبه دوباره همان چیز را به شما میدهد.

بودا: هر آنچه هستیم نتیجه افکاری است که داشته ایم.

اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا میکنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمتتان میشود.

وقتی چیزی را تجسم میکنید آن را پدید می آورید. پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمیکنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس میکنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث مشود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.

اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار میشود.

شما تنها کسی هستید که زندگیتان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمیتواند برای شما فکر کند.این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می بینید ٬ میخواهید در مورد آن بنویسید ، راجع به آن با دیگران حرف بزنید ، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید ولی اگر آنرا نمیخواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجهتان را منحرف کنید.

کارل لی یونگ: با هر چه مقابله کنید ایستادگی میکند.

منابع بیشتری از آنچه که ما بخواهیم وجود دارد. بیشتر از آن چیزی که تصور کنیم خوبی ، عشق ، لذت و… هست که به همه برسد. اگر میگوییم دچار کمبودیم به خاطر آن است که بینش خود را گسترش نمیدهیم.

اگر جز بهترین را نپذیرید اغلب اوقات همان بهترین را دریافت میکنید.

آیا نتایجی را که به حال گرفته اید شایسته شما هستند؟

هنری فورد: چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست.

ما منبع بی پایانی هستیم از احتمالات قابل ظهور و قدرت خداگونه ای برای عینیت بخشیدن به خواسته هایمان داریم.

هدف اصلی زندگی احساس و تجربه لذت است. شادی درونی جوهره موفقیت است. به دنبال خوشی خودتان بروید. خودتان را با چیزهایی که آرزو دارید تصور کنید.

دوک النیگتون: اگر چیزی دلم را نلرزاند هدفم نیست.

تصمیم بگیرید که چه میخواهید بعد روی آن تمرکز کنید. این فرآیند خلقت است. از لحظه ای که شروع میکنید به درست فکر کردن چیزی وجود دارد که شما را هدایت میکند و جهت را نشان میدهد.

بخواهید بهترین باشید. با لذت زندگی کنید. هیچ چیز از گذشته شما نمیتواند حق ویژه زندگی شاد شما را انکار کند و هیچ چیز در آینده نمیتواند به غیر از لذت و شادی را برایتان به ارمغان بیاورد.

یاد بگیرید فقط عالیترینها و بهترین ها را در تجارب و امور روزمره پیدا کنید. آنها را بارور کنید ، در موردشان فکر کنید بعد منتظر ادامه و وقوع آنها باشید.

چیزی نیست که شما بخواهید انجام بدهید بجز همان چیزی که خودتان میخواهید انجام بدهید
در راه عملی شدن قانون جذب را عنوان کنم. این 3 مانع را باید بشناسید و یاد بگیرید که چگونه از آنها عبور کنید.

1-       محیط منفی و دوستانی که نگرش شما راندارند

همه ی ما به شکلی از اطرافیان منفی باف خود رنج می بریم. کسانی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم ما را عقب نگه می دارند. به عبارتی دیگر می خواهند ما را در سطح خودشان نگه دارند.
به همین خاطر است که اگر با دوستان نزدیک خود درباره ی رویا ها و ماجراجویی های خود صحبت کنید، همیشه ساز مخالف کوک می کنند وشکست شما را پیش بینی می کنند. وقتی هم که شروع به یادگیری کاری جدید کنید و در اول نتیجه ای نگیرید، آن ها آنجا آماده هستند که با کمال میل دوباره سراغتان بیایند و به خاطر تلاشتان  شما را تحقیر کنند.
و این فقط درباره ی دوستان بود. خیلی از اوقات پدر و مادر ما نیز به طور ناخواسته مانع پیشرفت واقعی ما می شوند. آنها می خواهند ما آنچه بشویم که خود آنها برایمان می خواهند، در حالیکه هیچ کس به جز خود ما نمی داند که واقعاً چه می خواهیم.
برای این که شما از قانون جذب "همیشه " و "همه جا " نتیجه بگیرید، باید محیط اطرفتان را جوری انتخاب کنید که همیشه باورهای مثبت شما راتقویت کنند. باید آدم های ضعیف و شکست خورده را از خودتان دور کنید و به دنبال رفاقت با آدم هایی باشید که از خودتان جلوتر هستند.
همینطور باید مرتب خوراک فکری مثبت وارد ذهنتان کنید. به همین خاطر است که من برای اعضای سایت خودم خبرنامه های رایگانی می فرستم که مرتب آن ها را درمسیر رسیدن به اهدافشان به جلو هل دهد. قانون جذب متاسفانه مثل یک راه حل "یک بار مصرف" نیست. باید دائماً از آن استفاده کنید.
و زمانیکه شما به تدریج محیط اطراف خود را پر از آدم های مثبت کنید، انجام این کار راحت تر هم می شود، چون خود آن افراد به شما کمک می کنند که از مسیرتان منحرف نشوید

2-       تضاد های درونی شما یا همان "هدف کثیف"

این مورد، یکی از محبوترین موانع خودم است. چون خودم سالها با آن درگیر بوده ام و هنوز هم گاهی اوقات با آن روبرو می شوم، اما لااقل الان می دانم که چطور باید این مانع سخت را به آسانی پشت سر بگذارم.
"هدف کثیف" یعنی اینکه شما هدفی را انتخاب کرده اید، مثلاً می خواهید وزن کم کنید تا به اندام زیبا دست یابید، اما در عین حال بخشی از وجودتان در برابر شما قرار می گیرید و با خواسته ی شما می جنگد.
دلیل این مشکل آن است که گاهی از اوقات اجزای درونی ما، منافع متضادی با هم پیدا می کنند.
مثلا فرض کنید که شما سالها وقت صرف لاغر کردن خودتان کرده باشید، کلی پول خرج کرده و نهایتاً نتوانسته باشید که به طور دائمی لاغر شوید. کم کم این تصور در شما شکل می گیرد که شاید اصلاً بدن شما قابل لاغر شدن نیست و هیچ راه حلی برای مشکل شما نباید در دنیا وجود داشته باشد. حال فرض کنید که من با متدی ساده و ابتدایی، بدون نیاز به رژیم، قرص و روش های پیچیده به شما کمک کنم که به طور دائمی لاغر شوید. شما متد من را در پیش می گیرید و شروع به وزن کم کردن می کنید. این، خواسته ی بخشی از وجودتان که می خواست زیبا شود را برآورده می سازد. اما در عین حال یک تضاد درونی را نیز در شما به وجود می آورد.
از آنجا که متد من بسیار ساده و ابتدایی است، بخشی از وجود شما پس از دیدن نتایج آن حس میکند که درمقایسه با روش های گران قیمت پیچیده ای که در گذشته امتحان کرده اید، سادگی متد من به نوعی تحقیر کننده است. یعنی بخشی دیگر از وجود شما فکر می کند برای اینکه یک متد جدید در لاغر کردن شما موثر باشد، باید الزاما "پیچیده تر" باشد، و گر نه شما احساس خواهید کرد که در گذشته باهوش نبوده و وقتتان را هدر داده اید، در حالیکه راه حل سالم  و ساده ای جلوی چشمتان بوده.
اینجاست که بخش دیگر شما شروع به مقاومت می کند و کاری می کند که در روش جدید من نیز شکست بخورید وبعد با خیال راحت سرجای قبلی بنشیند و بگویید "آخ!... دیدی گفتم این روش لاغری هم جواب نمی ده؟! من راه های سخت تر از این رو امتحان کردم!" 
در این حالت من اصطلاحاً شما را دچار"هدف کثیف" می دانمیعنی شما به طور همزمان دو هدف متضاد را دنبال می کنید.
و همه ی ما به شکلی از "هدف کثیف" رنج می بریم. مثلاً

·         دوست داریم که یک همسر زیبا و شایسته داشته باشیم اما در عین حال سالها تصور کرده ایم که فقط یک فرد ثروتمند می تواند همسری زیبا و شایسته داشته باشد، پس اگر شما وضع مالیتان خوب نیست، چگونه ممکن است که اصلاً به داشتن همسری زیبا فکر کنید؟ً!

(گوشتان رانزدیک بیاورید می خواهم رازی را برای شما بگویم: اگر در این دنیا فقط یک چیز وجود داشته باشد که برای بدست آوردنش نیاز به هیچ پولی ندارید، آن همان پیدا کردن همسری زیبا و شایسته هست! ای کاش همه چیز به آسانی آن بود...)

·         دوست داریم که کرور کرور ثروت و مال ومنال داشته باشیم اما از طرفی تصور می کنیم که رسیدن به پول آدم ها را بلااستثنا فاسد می کند و باید برای پولدار شدن تبدیل به آدم بدی شویم. و از آنجا که آدم های فوق العاده خوبی هستیم ترجیح می دهیم که زندگی بخورونمیری داشته باشیم ولی لااقل آدم های خوبی باقی بمانیم!

3-       ذهن نقاد شما

     از آنجا که در حال حاضر اکثر ما در محیطی پر از آدم های منفی  زندگی می کنیم و از طرفی به خاطر "اهداف کثیفی" که در طی سالها در درونمان شکل گرفته دیگرخودمن هم نمی دانیم که چه می خواهیم... بخشی از وجودمان به طور غیرقابل کنترلی قدرت یافته که من به آن "ذهن نقاد" می گویم.
"ذهن نقاد" آن بخشی از وجود شماست که همه چیز را آنالیز و تحلیل می کند و در همه چیز شک دارد!
"ذهن نقاد" ما گاهی از اوقات می تواند مفید باشد اگر بتوانیم کنترل شده از آن استفاده کنیم. اما در حال حاضر این ذهن نقاد است که کنترل زندگی ما را به عهده گرفته است. در حالیکه این را می نویسم به طور خاص یکی از دوستانم را به یاد می آورم که به طور مزمن دچار این مشکل بود. برایش مهم نبود که دیگران چه عقیده ای دارند، اما برایش مهم بود که با همه مخالفت کند!
ما دیگر به عالم و آدم شک داریم. تازه اینها به کنار، حتی به خودمان بیشتر از همه شک داریم!
روزی نیست که من چند ایمیل و نامه از خوانندگان سایتم دریافت نکنم که در متن آن خود را به شکلی منفی نقد نکرده باشند. خود را بی اراده نخوانند و بعد کلی سند و مدرک هم ارائه می کنند تا حرفشان را اثبات کنند: "من می توانم اثبات کنم که بی اراده ام چون..." 
حال تصور کنید که من حقیقتاً راه حل تمام مشکلات فعلی شما را در دوره ی "حلقه گمشده راز" داشته باشم. فرض کنید که با گوش دادن و پیروی کردن از آن شما بتوانید از نو متولد شوید. اما آیا شما از آن استفاده خواهید کرد؟
احتمالا نه!
چون " ذهن نقاد" شما فکر می کند که من قصد فروش چیزی به شما را دارم و به همین خاطر صادق نیستم. "ذهن نقاد" شما ممکن است در همین لحظه کل تجربیات منفی گذشته را به خاطرتان آورد و بگوید که شما در گذشته هر زمان که از اینترنت چیزی خریده اید، سرتان کلاه رفته است. و این کار را آن قدر ادامه می دهد تا شما از خریدن یک راه حل اساسی و مهم که به آن نیاز دارید منصرف شوید.
"ذهن نقاد" شما تصور می کند که همه چیز را می داند و می تواند آینده را پیشگویی کند. اما هر چه قدر زودتر پی ببرید که وی واقعاً چیزی نمی داند، همانقدر زودتر از قفس درونی خود آزاد خواهید شد.
مثلا "ذهن نقاد" شما نمی داند که من واقعاً به فروش این دوره احتیاج ندارم و چندین سال پیش بازنشسته شده ام. بدون اینکه نیاز به کار کردن داشته باشم تا پول در بیاورم!
و همین حالا هم این دوره را زیر قیمت واقعی آن ارائه می کنم که باید واقعاً بالای چند میلیون تومان باشد و این حق را هم برای خودم محفوظ نگه داشته ام که هر زمان دلم بخواهد این محصول را دیگر نفروشم و به طور کامل از بازار حذف کنم.
پس هر موقع "ذهن نقاد" خواست که پیشگویی کند، چه در مورد خودتان یا دیگری، به خود متذکر شوید که هیچ انسانی قدرت پیشگویی ندارد و ما اساساً موجودی "غیر قابل پیش بینی" هستیم.
"ذهن نقاد " شما نمی داند که در ذهن دیگران چه می گذرد، فقط حدس می زند. "ذهن نقاد " شما حتی حدود قدرت فردی خود شما را نیز نمی داند. به همین خاطر است که ما گاهی از اوقات کارهایی می کنیم که حتی خودمان را شگفت زده می کند.
در دوره ی "حلقه گمشده راز" با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی ما حتی جلوتر از این خواهیم رفت.
من به شما کمک خواهم کرد که با استفاده از خلسه هیپنوتیک ظرف 5 دقیقه ، "ذهن نقاد" خود را به طور موقت خاموش کنید و بذر ایده های جدید را در ذهنتان بکارید.
برای من مهم نیست که شما خود را برای سالها ضعیف و "بی اراده" می دانستید. این تکنیک ها در هر حال آزموده شده و علمی هستند.
و تا زمانیکه نتوانید "ذهن نقاد" خود را به طور موقت خاموش کنید، قانون جذب برایتان به کار نخواهد افتاد.
دوباره تکرار می کنم: اگر قادر نباشید که "ذهن نقاد" خود را به طور موقت کنار بگذارید، هیچ کدام از افکارتان عوض نخواهد شد، هیچ چیزی عوض نخواهد شد... و در نتیجه بهتر است قانون جذب را فراموش کنید.
اما در عین حال اگر بتوانید این مهارت مهم را یاد بگیرید، بلافاصله از 99% مردم جلو خواهید افتاد. تردید های درونی خود را از ریشه خواهید کند. اراده ی خود را باز خواهید یافت و در شگفت خواهید ماند که چرا برای سالها خود را شکنجه داده اید.
"ذهن نقاد" خود را کنترل کنید تا بتوانید کنترل سرنوشت خود را به دست گیرید.

 عملکرد ضمیر ناخودآگاه

ضمیر ناخودآگاه در محل استقرار خود از ما محافظت کرده و ما را زنده نگه می دارد. هر چیزی را که در زندگی خود با حواس پنجگانه مان احساس می کنیم ، تمام چیزهایی را که می بینیم، می شنویم، حس می کینم، می چشیم و بو می کنیم برای تحلیل و بررسی های آتی به ذهن فرستاده می شوند و در قسمت ضمیر ناخودآگاه ما ذخیره خواهد شد.

در این قسمت از ذهن، نوعی مرجع کامل پیرامون کلیه وقایع زندگی ما درست می شود. فرض کنید شما یک تجربه منفی را در زندگی خود بدست آورده باشید، در این شرایط خاطره آن واقعه ناگوار در ذهن شما ثبت و ضبط خواهد شد. اگر در هر زمان دیگری با یک چنین رویدادی به طور مجدد در زندگی خود مواجه شوید، ضمیر ناخودآگاه به طور اتوماتیک آن خاطره منفی را به یاد می آورد و فوراً احساسات، تصاویر و خاطرات مشابه را به ذهن می فرستد. کلیه خاطرات گذشته را به یاد شما می آورد و به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید با در نظر گرفتن کلیه احساسات و افکارتان به آن پاسخ دهید.

یک نمونه مناسب که می توان در این زمینه مطرح کرد، مثال همان کتری پر از آب در حال جوشیدن است. اگر دست شما یک مرتبه با کتری بسوزد در ذهن شما حک میشود که کتری داغ بوده و می تواند دست شما را بسوزاند و به شما آسیب وارد سازد. اگر یک چنین قابلیتی را نداشتیم، آنوقت به تکرار اشتباهات خود ادامه میدادیم.

ضمیر ناخودآگاه این قابلیت را دارد که در آن واحد کارهای متفاوت را انجام داده و واکنش های بیشماری را بررسی کند. در عین حال شما می توانید راه بروید، تنفس کرده، و قلبتان ضربان خود را داشته باشد و ... کلیه این وقایع در ذهن فرد ثبت می شود.

لازم به ذکر است که ذهن انسان به صورت 24 ساعته در حال فعالیت می باشد، یکسره و بدون توقف و استراحت.

یکی دیگر از نمونه های بارز ضمیر ناخودآگاه، رانندگی است. زمانیکه شما در حال رانندگی هستید، اصلاً به نحوه عملکرد خود فکر نمی کنید و تمام اعمال خود را با فکر انجام نمی دهید، بلکه همه کارها  به صورت اتوماتیک وار انجام می شوند، شما فقط رانندگی می کنید.

نکته مثبتی که در مورد ضمیر ناخواگاه وجود دارد این است که ما را قادر می سازد تا آرزوها و اهداف خود را عملی کنیم. می توانید ذهن خود را طوری برنامه ریزی کنید که سبب موفقیت شما در تمام عرصه های زندگی گردد.

کلیه افکار، رفتار، و تجربیاتی که از طریق ذهن خوآگاه درک می گردند، در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت و ضبط می شوند، اما نکته جالبی که باید در این زمینه به خاطر داشت آن است که ضمیر ناخوآگاه هیچ گونه تفاوتی میان واقعیت ها و تصورات ذهنی فرد قائل نمی شود. برای ضمیر ناخودآگاه فرد محدودیتی در زمینه زمان و مکان وجود ندارد.

یکی از بهترین تکنیک هایی که از طریق آن می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید، این است که موفقیت را در ذهن خود به تصویر بکشید. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت خودآگاه جذب چیزهایی بشوید که آنها را میخواهید. به این منظور می بایست تصاویری را که برایتان خوشایند هستند در ذهن خود مجسم کنید. این تجسم هم شامل احساسات شما می شوند و هم افکارتان.

فکر کردن به چیزهای خوب و مثبت همچنین می تواند ضمیر ناخودآگاه رادر رسیدن به موفقیت ترغیب کند. شما این قدرت را دارید که افکار خودتان را انتخاب کنید. باید نسبت به چیزهایی که فکر می کنید، آگاه بوده و آنها را به طور کنترل تحت کنترل خود در آورید. به هر چیزی که فکر می کنید، از قسمت خودآگاه مغز به قسمت ناخوداگاه فرستاده می شود و ضمیر ناخودآگاه نیز آنرا به عنوان یک حقیقت می پذیرد. هیچ گاه به خودتان نگویید که: "من شکست می خورم"، "توانایی انجام این کار را ندارم"، و یا "قابلیت انجام چنین کاری را ندارم"؛ چراکه ضمیر ناخودآگاه به سرعت آنرا باور کرده و به عنوان یک حقیقت آنرا می پذیرد.

باید به ضمیر ناخودآگاه خود آموزش دهید که فقط به موفقیت، شادی، کامیابی، و سلامت و عشق فکر کند.

با استفاده از ضمیر ناخودآگاه خود می توانید موفقیت، ثروت، شغل مناسب، خانه زیبا، ماشین دلخواه، و هر چیز دیگری را که فکرش را بکنید به زندگی خود وارد کنید. میتوانید جملات مثبت خود را به طور روزانه تکرار کنید. زمانی هم که آنها را تکرار می کنید، در ذهن خود به تصویر بکشید و آنها راحس کرده و لذت ببرید.

ما با قدرت و نیروی خاصی که در ضمیر ناخودآگاهمان وجود دارد، پا به دنیا می گذاریم. فقط باید یاد بگیریم که چگونه می توانیم تا بیشترین حد از آن استفاده نماییم.

اگر شما تمایل شدیدی به موفقیت داشته باشید، می توانید قدرت، نیرو و توان ضمیر ناخودآگاه خود را به منصه ظهور برسانید  به یاد داشته باشید که اصل قدرت اینان


عمیق ترین کلمه "عشق" است... به آن ارج بنه.

 بی رحم ترین کلمه "تنفر" است... از بین ببرش. 

 سرکش ترین کلمه "هوس" است ... بآ آن بازی نکن. 

 خود خواهانه ترین کلمه "من" است ... از ان حذ ر کن

  ناپایدارترین کلمه "خشم" است ... ان را فرو ببر.

  بازدارترین کلمه "ترس" است ... با آن مقابله کن. 

 با نشاط ترین کلمه "کار" است ... به آن بپرداز

 پوچ ترین کلمه "طمع" است ... آن را بکش. 

 سازنده ترین کلمه "صبر" است ... برای داشتنش دعا کن   

 روشن ترین کلمه "امید" است .. به آن امیدوار باش

 محکم ترین کلمه "پشتکار" است .. آن را داشته باش

 بی احساس ترین کلمه "بی تفاوتی" است .. مراقب آن باش.
فرمان خدا به موسی و فرمان های حضرت موسی به قومش

1- منتظر باش... متوقف نباش

2- ساده باش... ساده لوح نباش

3- صبور باش... بی خیال نباش

4- جسور باش... گستاخ نباش

5- خوشبین باش خوشباور نباش

6- سرسخت باش .... لجباز نباش 

7- تامل کن .... معطل نکن 

8- شتاب کن ... شتابزده عمل نکن

9- بگو آره... نگو حتما  

10-  بگو نه... نگو هرگز
کلام آخر . .


سه چیزرابا احتیاط بردار: قدم،قلم، قسم!

 سه چیزرا پاک نگه دار: جسم،لباس،خیال.

 ازسه چیزکار بگیر: عقل،همت، صبر!

 ازسه چیزخود را دورنگهدار: افسوس، فریاد، نفرین! 

 سه چیزرا آلوده نکن: قلب، زبان، چشم! 

 اما سه چیزرا هیچ گاه فراموش نکن : خدا،مرگ ودوست


» یک یا هزارو یک ( شنبه 21 بهمن 1391 )
» نرم افزار جدید سیستم عامل مجازی - VMware workstation 9.0.0.812388 full whit key ( چهارشنبه 10 آبان 1391 )
» توجه . . راهنمایی مدیر !! ( سه شنبه 9 آبان 1391 )
» مک mac - نصب بوت در سیستم عامل مکینتاش ( سه شنبه 2 آبان 1391 )
» وپی ان vpn ( سه شنبه 2 آبان 1391 )
» کتب مرجع و کامل دلفی - Delphi ( دوشنبه 1 آبان 1391 )
» کتب مرجع #c ( دوشنبه 1 آبان 1391 )
موضوعات

نظرسنجی

به نظر من ... ؟نویسندگان

» فاروق معروفی (35)

کلمات کلیدی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این وبلاگ سرفا برای آموزش هنرجویان و دانلود آسان کتاب الکترونیکی برای مدرسان و دانشجویان و دانش آموزان است و مباحثی که لازم دارید به اطلاع مدیران وبلاگ برسانید و بخواهید کاری کنیم که شما کاربران عزیز FourSun راضی باشید .

ایجاد کننده وبلاگ : فاروق معروفی

Online User